Послаблення карантину: Що дозволять з 11 травня (інфографіка)

Зі списку на прохання Мінкультури виключені бібліотеки і більшість музеїв, з огляду на середній вік персоналу.

З 11 травня в Україні зможуть відкритися торгово-розважальні центри. Працювати зможуть не тільки магазини з продуктами, а й розташовані в ТРЦ точки з непродовольчими товарами. Таке роз'яснення дав Кабінет міністрів, уточнюючи постанову про поступовий вихід з карантину, передають Патріоти України.

Кабмін оприлюднив остаточний список тих, хто може відновлювати роботу з 11 травня. Відкриваються дитячі та спортивні майданчики, будуть доступні для прогулянок набережні і парки, зможуть приймати відвідувачів кафе з літніми майданчиками (під відкритим небом).
Зі списку на прохання Мінкультури виключені бібліотеки і більшість музеїв, з огляду на середній вік персоналу. Зможуть працювати музеї під відкритим небом, але рішення віддається на відкуп власнику.

Також зможуть готуватися до прийому відвідувачів театри, цирки, концертні зали. Дозволені репетиції, кіно- і відеозйомка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...