"После очередного артобстрела со стороны "укровермахта": Російський терорист "ДНР" повідомляє про значні втрати в рядах бойовиків

За його словами, ніде в «офіційних новинах ДНР» і численних пабліках не виявилося цієї новини, траур не був оголошений, «глава» не відмінив свої зустрічі і проігнорував.

За ніч суботи втрати НЗФ «ДНР» нібито склали 5 чоловік загиблими і 5 чоловік пораненими. Про це на своїй сторінці у ВК повідомив командир розвідроти угруповання «ДНР», громадянин РФ Максим Тхоржевський «Ольхон», передають Патріоти України.
«В одной из воинских частей ДНР за одну ночь субботы, во время очередного артобстрела позиций со стороны „укровермахта“ погибло 5 бойцов и 5 бойцов было ранено», - написав «Ольхон».
За його словами, ніде в «офіційних новинах ДНР» і численних пабліках не виявилося цієї новини, траур не був оголошений, «глава» не відмінив свої зустрічі і проігнорував.
Також він звинуватив владу РФ, яка перебуває «в центрі Москви в одній з історичних будівель», що вони говорять про втрати «серед її захисників», тільки коли їм це вигідно. «Так же хочу всем сообщить, что я не «отдел пропаганды» УНМ ДНР и не сотрудник новостного агентства «Вечернего М», которые то видят когда это выгодно в центре Москвы в одном из исторических зданий войну на Донбассе и потери личного состава среди ее защитников, то если из этого здания дают команду, в ДНР жизнь цветет и пахнет и вот-вот произойдет реинтеграция», - журиться терорист.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...