"После очередного артобстрела со стороны "укровермахта": Російський терорист "ДНР" повідомляє про значні втрати в рядах бойовиків

За його словами, ніде в «офіційних новинах ДНР» і численних пабліках не виявилося цієї новини, траур не був оголошений, «глава» не відмінив свої зустрічі і проігнорував.

За ніч суботи втрати НЗФ «ДНР» нібито склали 5 чоловік загиблими і 5 чоловік пораненими. Про це на своїй сторінці у ВК повідомив командир розвідроти угруповання «ДНР», громадянин РФ Максим Тхоржевський «Ольхон», передають Патріоти України.
«В одной из воинских частей ДНР за одну ночь субботы, во время очередного артобстрела позиций со стороны „укровермахта“ погибло 5 бойцов и 5 бойцов было ранено», - написав «Ольхон».
За його словами, ніде в «офіційних новинах ДНР» і численних пабліках не виявилося цієї новини, траур не був оголошений, «глава» не відмінив свої зустрічі і проігнорував.
Також він звинуватив владу РФ, яка перебуває «в центрі Москви в одній з історичних будівель», що вони говорять про втрати «серед її захисників», тільки коли їм це вигідно. «Так же хочу всем сообщить, что я не «отдел пропаганды» УНМ ДНР и не сотрудник новостного агентства «Вечернего М», которые то видят когда это выгодно в центре Москвы в одном из исторических зданий войну на Донбассе и потери личного состава среди ее защитников, то если из этого здания дают команду, в ДНР жизнь цветет и пахнет и вот-вот произойдет реинтеграция», - журиться терорист.

Інші публікації автора

Американські баскетболісти влаштували бійню в одеському ресторані (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:59

У конфлікті брали участь 30-річний американський захисник Баден Джаксен і його земляк 28-річний Дрю Брендон, новачок БК "Одеса". В Одесі сталася бійка в ресторані за участю американських легіонерів баскетбольного клубу "Одеса". Спортсмени почали з'ясов...

Вибори, вибори..: У Житомирі не вистачає кабінок для голосування (фото)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:48

Їх майструють з ізоленти та поролону. На виборчих дільницях Житомира вибори проводяться попри відсутність кабінок для голосування. На деяких дільницях намагаються зібрати ерзац-кабінки з підручних матеріалів, а подекуди виборці голосують без кабінок, п...