Постраждають мільйони людей: Вчені попередили про всесвітній потоп

Маршаллові острови, Мальдіви та інші острівні держави можуть опинитися під водою в найближчі десятиліття, зазначають експерти.

Приблизно мільярду людей, які живуть в районах, що знаходяться не більше ніж на 10 метрів вище рівня моря, доведеться покинути свої будинки через загрозу всесвітнього потопу. Про це повідомляється в матеріалі журналу Nature, передають Патріоти України.

Автори матеріалу зазначають, що рівень Світового океану протягом найближчих 80 років повинен піднятися мінімум на 50 см. Це станеться навіть у разі припинення викидів парникових газів. При найгіршому сценарії рівень моря підніметься на два метри, і це призведе до затоплення територій, де живуть мільйони людей.

Згідно з дослідженням, до 2050 року ряд районів на планеті будуть не рідше разу на рік схильні до серйозних повеней, а 2100 території, де живуть 200 млн чоловік, залишаться непридатними для проживання. Активісти закликають владу Китаю, Бангладеш, Індії, В'єтнаму, Індонезії, Таїланду, Філіппін і Японії вжити заходів для запобігання гуманітарних катастроф.

"На вразливих територіях живе куди більше людей, ніж ми думали", - заявив глава організації Climate Central Бенджамін Страусс.

Також він зазначив, що Маршаллові острови, Мальдіви та інші острівні держави можуть опинитися під водою в найближчі десятиліття.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Вибори президента Білорусі: Глава виборчої комісії зізнався у фальсифікації результатів волевиявлення народу на користь Лукашенка (аудіо)

субота, 15 серпень 2020, 0:10

Сергій Піталенко підтвердив, що членів комісії змушували писати під диктовку. У Білорусі, де 9 серпня відбулися президентські вибори, глава однієї з дільничних комісій Вітебська визнав, що результати голосування були сфальсифіковані. Члени комісії пере...

Хто прагне волі та уникнути репресій: Україна готова працевлаштувати в себе тисячі білоруських айтішників

субота, 15 серпень 2020, 0:06

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров. Кабінет міністрів України забезпечи...