"Потайки лікували в Еміратах": Політолог заявив про серйозну хворобу білоруського президента

За словами експерта, за умов непередбачуваного майбутнього, Лукашенко та його оточення, вочевидь, починають ще більш відверто діяти в інтересах Росії.

Незмінний глава білоруської держави Олександр Лукашенко має серйозні проблеми зі здоров'ям, інформація про які приховується. Про це 1 грудня 2019 року на своєму Telegram-каналі заявив український аналітик Тарас Березовець, передають Патріоти України.

"У Лукашенка виявилися серйозні проблеми зі здоров'ям, які ретельно приховують. Нещодавно він таємно пройшов курс лікування в ОАЕ. І його хитке майбутнє багато що пояснює", - зазначає експерт.

Зокрема, за словами Березовця, за умов непередбачуваного майбутнього Лукашенко та його оточення, вочевидь, починають ще більш відверто діяти в інтересах Росії, свідченням чого може бути остання публічна заява посла РБ у Москві Володимира Семашка про існуючу між президентами обох країн домовленість щодо утворення спільних уряду та парламенту.

"Семашко це не просто черговий чиновничок, ні. З 30 травня 2019 року його наділено повноваженнями заступника прем'єр-міністра з питань діяльності Білорусі в рамках Союзної держави (СД) і відносин з Росією. Тобто посол в ранзі віце-прем'єра. Причина такої несубордінації може бути в тому, що це вже не людина Бацьки, а Путіна", - пояснив політолог.

"Найближчому оточенню Бацьки російські могли запропонувати високі посади у майбутній союзній державі. Попросту кажучи, завербувати", - додав Березовець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...