Повернути в Україну сотні мільярдів доларів: Данилюк розповів про плани проведення податкової амністії

Як підкреслив Данилюк, ключовою умовою проведення податкової амністії є реформування податкової служби.

Україна веде переговори із західними партнерами з питання проведення податкової амністії. Про це заявив секретар РНБО Олександр Данилюк, передають Патріоти України з посиланням на Радіо НВ.

"Так, ми переговори ведемо з цього приводу. Питання завжди умов, тобто яка ставка ... <...> Перше, вона [амністія капіталу, - Ред.] Повинна дати результат, тому що якщо подивитися на приклади інших країн, зокрема Італії, недавно була амністія в Молдові проведена, то вони не надто успішні. <...> Дуже часто одна з причин - це слабкість самої податкової", - сказав він.

Таким чином, підкреслив Данилюк, ключовою умовою проведення податкової амністії є реформування податкової служби. "Друге, звичайно, є ставка, по якій відбувається амністія. <...> Це політичне питання, насправді. І де ця межа, нам ще треба визначити. І ключове, третє: не повинні підлягати амністії гроші, які зароблені корупційним шляхом або якимось кримінальним шляхом", - додав секретар РНБО.

Раніше Володимир Зеленський, нинішній президент України, під час своєї президентської кампанії заявляв про підтримку податкової амністії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Жорстокість силовиків в Білорусі пов'язали з Майданом у Києві

п’ятниця, 14 серпень 2020, 0:25

З самого початку білоруські силовики йшли на жорстку конфронтацію. Один з мінських активістів-учасників акцій протестів у Білорусі вважає, що силовики стали діяти більш жорстко після Революції гідності в Україні. Про це розповів білоруський активіст Ол...

З архіву ПУ. Терористи втратили дар мови: Прапор України виник прямо під носом у бойовиків (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 0:10

Український прапор безпосередньо перед позиціями російських найманців розмістили наші військові в зоні бойових дій на Донбасі. Відео, зняте під час цієї зухвалої акції, показав на своєму Youtube-каналі блогер Вася Барабан, передають Патріоти України 17...