Повільне знищення: Як окупанти в Криму роблять життя людей нестерпним (відео)

Окупантами в анексованому Криму були вивезені тонни радіоактивного піску з могильника отруйних промислових відходів, який розташовується біля узбережжя Керчі.

"І це все знаходиться на будівництвах і дитячих майданчиках", - повідала про катастрофу блогер RoksolanaToday & Крим25% на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

Як повідомляється, відео з'явилося ще в 2016 році, проте тепер, за словами блогера, ситуація стала набагато гірше. Вона стверджує, що пісок є радіоактивним.

"Де він, в яких пісочницях? Нижньо-Чурбашське хвостосховище. Сьогодні вже зникло понад 100 м дамби шириною 30 метрів і такої ж висоти", - написала блогер.

Пісок з дамби, яка тепер є кар'єром, вивозять "КамАЗами". Відзначається, що тонна даного матеріалу коштує від 1 200 до 1 500 рублів.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...