Повзуча окупація: Як "русский мир" заволодіває мізками польських дітей, - ЗМІ

Gazeta Polska пише про діяльність в Польщі організації "Русский мир", яка фінансує Центр російської мови та культури в Слупську.

Видання Gazeta Polska пише про діяльність в Польщі російської організації «Русский мир», передають Патріоти України.

«Після останньої зміни влади в Польщі Москва втратила можливість безпосередньо впливати на Варшаву. Прийшов час т. зв. м'якої сили, тобто впливу на поляків за допомогою культури, історії та освіти. У польському місті Слупську, яким з 2014 року керує представник партії "Громадянська платформа" Роберт Бедронь, активно діє Центр російської мови та культури, який фінансує організація "Русский мир". У центр регулярно запрошують учнів шкіл і дошкільнят», - пише газета.
У статті наводяться приклади занять, які організовує Слупський Центр російської мови та культури. «На перший погляд, у вивченні російської мови, в уроках з культури і географії Росії або в малюванні матрьошок немає нічого поганого. Проблема полягає в тому, що навіюванням симпатії до Росії займаються агенти держави, що окуповує території інших країн (Грузії, України, Молдови) і загрожує Польщі військовими діями. У деяких ситуаціях заходи, що проводяться Центром російської мови і культури, нагадують прорадянські лекції часів Польської Народної Республіки», - пише видання.

Газета зазначає, що, відповідно до джерел НАТО, фонд «Русский мир» - це пропагандистський агентство, вселяє європейській молоді позицію Кремля. «Мер Бедронь повинен враховувати, що фонд, який фінансує заняття слупських школярів російською культурою, очолює В'ячеслав Никонов - онук В'ячеслава Молотова, колишній завідувач сектором ідеологічного відділу ЦК КПРС, а пізніше заступник голови КДБ», - підкреслює видання Gazeta Polska.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...