"Позицію зрівняли з землею": Терористи "ДНР" у соцмережі поскаржилися на великі втрати

На даний момент ця інформація офіційно не підтверджена.

Днями підрозділ терористів "ДНР" зазнали значних втрат в районі непідконтрольної Україні Санжарівки Донецької області. Про це повідомляється на підконтрольних бойовикам ресурсах, передають Патріоти України.

Так в одній зі спільнот в соцмережі «Солдатська правда» терористи пишуть: "Надійшла інформація, що в районі Санжарівки позицію 220 зрівняли з землею. У бліндажі було 7 осіб, всі 200, в тому числі 3 взводних. Дорога на Санжарівку відкрита, а звідти 9 км до Дебальцевого».

Крім того, ще один бойовик зазначає, що, нібито, загинув «взвод розвідників ДНР» через прильот міни на їх позиції.

На даний момент ця інформація офіційно не підтверджена.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Вибори президента Білорусі: Глава виборчої комісії зізнався у фальсифікації результатів волевиявлення народу на користь Лукашенка (аудіо)

субота, 15 серпень 2020, 0:10

Сергій Піталенко підтвердив, що членів комісії змушували писати під диктовку. У Білорусі, де 9 серпня відбулися президентські вибори, глава однієї з дільничних комісій Вітебська визнав, що результати голосування були сфальсифіковані. Члени комісії пере...

Хто прагне волі та уникнути репресій: Україна готова працевлаштувати в себе тисячі білоруських айтішників

субота, 15 серпень 2020, 0:06

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров. Кабінет міністрів України забезпечи...