Працювати і "перевиховувати": У "Слузі народу" порахували своїх проросійських нардепів

Серед обраних народних депутатів від партії "Слуга народу" 1–2% можуть бути проросійськи налаштованими.

Давид Арахамія

Про це заявив Давид Арахамія, який може стати керівником майбутньої фракції партії "Слуга народу" в парламенті, передають Патріоти України з посиланням на НВ.

Говорячи про кандидатів від партії, які мають "проросійські", "антимайданні" погляди, Арахамія зазначив, що має з ними ціннісний конфлікт. За його словами, всі вони мажоритарники. "У мене немає з ними продуктивних стосунків. Проросійський вектор не впливовий взагалі. Моя оцінка – 1%, а можливо, 2%. І це умовно проросійські – це не люди, які кажуть, що нам треба йти до Росії, а вони умовно кажуть, що не все так однозначно, треба розбиратися", – каже Арахамія.

Він додав, що з цими депутатами доведеться працювати і "перевиховувати".

Арахамія також розказав, яким чином фракція прийматиме рішення. За його словами, вони можуть вдатися до моделі, згідно з якою, якщо до 10% нардепів від СН проти певного рішення, то вони повинні прийняти позицію більшості.

Він оцінив, що ймовірність того, що фракція буде голосувати неоднорідно, дуже велика. Також Арахамія наголосив, що механізми впливу на "мажоритарників" партії відсутні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...