Працювати і "перевиховувати": У "Слузі народу" порахували своїх проросійських нардепів

Серед обраних народних депутатів від партії "Слуга народу" 1–2% можуть бути проросійськи налаштованими.

Давид Арахамія

Про це заявив Давид Арахамія, який може стати керівником майбутньої фракції партії "Слуга народу" в парламенті, передають Патріоти України з посиланням на НВ.

Говорячи про кандидатів від партії, які мають "проросійські", "антимайданні" погляди, Арахамія зазначив, що має з ними ціннісний конфлікт. За його словами, всі вони мажоритарники. "У мене немає з ними продуктивних стосунків. Проросійський вектор не впливовий взагалі. Моя оцінка – 1%, а можливо, 2%. І це умовно проросійські – це не люди, які кажуть, що нам треба йти до Росії, а вони умовно кажуть, що не все так однозначно, треба розбиратися", – каже Арахамія.

Він додав, що з цими депутатами доведеться працювати і "перевиховувати".

Арахамія також розказав, яким чином фракція прийматиме рішення. За його словами, вони можуть вдатися до моделі, згідно з якою, якщо до 10% нардепів від СН проти певного рішення, то вони повинні прийняти позицію більшості.

Він оцінив, що ймовірність того, що фракція буде голосувати неоднорідно, дуже велика. Також Арахамія наголосив, що механізми впливу на "мажоритарників" партії відсутні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...