Представник влади Чечні: "Плювати ми хотіли на те, що пишуть якісь європейські продажні журналісти"

Представник секретаріату парламенту Чеченської республіки Делімхан Джамалдінов заявив, що спікер Магомед Даудов не має наміру обговорювати облави на геїв в Чечні.

Делімхан Джамалдінов

Про це він сказав радіостанції "Говорить Москва" через появу доповіді Human Rights Watch під назвою "У них довгі руки, і вони знайдуть мене". Облава на геїв в Чечні навесні 2017 року", повідомляють Патріоти України.

"Це не серйозне питання. ЗМІ пишуть все, що завгодно, і, якщо на все реагувати, - плювати ми хотіли на те, що пишуть якісь європейські підкормові продажні журналісти", - додав Джамалдінов.

Нагадаємо, що раніше правозахисники HRW опублікували матеріал, в якому є підтвердженнчя того, що з кінця лютого і до початку квітня чеченські силовики провели "кампанію облав на геїв". Стверджується, що підозрюваних у гомосексуальності чоловіків незаконно затримували і катували.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...