Президент Азербайджану, заявив, що Вірменія має повернути свою столицю Єреван його державі

За словами Ільхама Алієва, Єреван є історичною азербайджанською територією.

Ільхам Алієв

Президент Азербайджану Ільхам Алієв 9 лютого заявив про те, що вірменська столиця Єреван є азербайджанською історичною територією і її треба повернути додому, передають Патріоти України з посиланням на DW.

Зазначається, що таку заяву він зробив на з'їзді правлячої партії "Новий Азербайджан". "Єреван є нашою історичною територією. Ми, азербайджанці, повинні повернутися на цю історичну землю. Це є нашою політичною і стратегічною метою, до якої ми повинні поступово наближатися", - сказав Алієв.

Також він назвав історичними землями Азербайджану озеро Гейче і район Зангезур, про які "повинен знати весь світ". За його словами, наразі в Азербайджані "пишуться солідні наукові роботи, знімаються фільми, організовуються виставки про зв'язок Азербайджану з його історичними землями".

У відповідь на цю зухвалу заяву віце-спікер парламенту Вірменії Едуард Шармазанов назвав її "дурною і смішною". "Неприйнятно, коли у XXI сторіччі президент однієї країни висловлює територіальні претензії до іншої", - сказав він. Та додав, що вважає смішним, "коли президент країни, якій не виповнилося й ста років, каже про історичні землі". Тема окупованого Вірменію Нагорного Карабаху не звучала.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...