"Про плани Кремля щодо окупованого Донбасу, і до чого тут Саша "Стоматолог", - волонтер

Підготовка Москвою "ДНР" до автономії в складі України і нібито приїзд сина-втікача екс-президента Віктора Януковича на окупований Донбас – лише один з варіантів Росії для дестабілізації ситуації в Україні.

Олександр Янукович

Журналіст і волонтер Родіон Шовкошитний повідомив, що плани повернути окупований Донбас Україні на правах автономії Кремль виношує вже давно, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Чи є цей варіант можливим? Не знаю. Це буде залежати від ситуації. Москві потрібно, щоб Україна була нестабільною, щоб Україна не була в НАТО, щоб залишалося все як є – окупований, нестабільний Донбас і купа проблем. Для цього Росія буде робити все, і якщо для цього потрібно обрати інструмент автономії Донбасу в складі України, вони будуть робити так. Якщо на той момент це буде неможливо, вона буде застосовувати інший інструмент", – сказав він.

На думку волонтера, ситуація ніяк не зміниться і в разі зміни куратора "Л/ДНР". Зараз ЗМІ повідомляють, що цей пост віддали відкликаному послу в Білорусі Михайлу Бабичу. "Неважливо кого туди ставлять. У них головна ідея - залишити ту нестабільність, яка є в Україні. Їм потрібно, щоб тут був хаос, щоб Україна не мала своїх чітко визначених кордонів. А кого вони ставлять куратором, це не має значення", – вважає Шовкошитний.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють до Нового року

субота, 7 грудень 2019, 2:00

Яким знакам Зодіаку грудень принесе небувале фінансове везіння - в гороскопі від Павла Глоби. Гороскоп 2019 повідає про знаки Зодіаку, на яких чекає солідне збільшення матеріального достатку вже в грудні. Відомий астролог Павло Глоба вказав на два пред...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...