Про що говорять мавпи: Вчені розшифрували мову орангутангів

У диких орангутангів є мова зі складними вокальними сигналами і жестами.

Група вчених з Університету Екзетера більше двох років спостерігала за орангутангами на острові Борнео, записуючи на відео їх спілкування. Вони визначили 11 голосових сигналів (суміш писку і шуму при видиху) і 21 фізичний жест (випинання нижньої губи або інших частин тіло, струс предметів і т.д.), передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами вчених, мавпи використовували звуки і жести, щоб сказати такі фрази: "дай якийсь предмет", "залазь на мене", "злазь з мене", "перелізь", "посунься", "припини", "давай грати не так інтенсивно" , "давай продовжимо грати".

На даний момент вивчені ще не всі відеокліпи, нерозшифрованими залишаються 858 голосових сигналів і 441 жест.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Скандальний російський режисер вирішив "привласнити" половину України (відео)

середа, 29 січень 2020, 20:30

Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони України нібито не мають між собою нічого спільного, а тому повинні бути розділені. Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони...

Хіти тижня. Скандинавський "будинок смерті" виявили неподалік українського кордону (фото)

середа, 29 січень 2020, 19:00

"Будинок смерті" - це справжня споруда, розташована в центральній частині стародавнього цвинтаря. У селі Чепль в Східній Померанії (Польща) дослідники з Гданського археологічного музею виявили поховання скандинавських воїнів, яке датується ХІ століттям...