"Про це не прийнято говорити", - ексватажок терористів "ДНР" визнав сотні загиблих бойовиків під Слов'янськом (відео)

Бородай розповів про 700 бойовиків, "загублених" Ігорем Гіркіним в 2014 році під Слов'янськом.

Олександр Бородай

Колишній "прем'єр-міністр" невизнаної "ДНР" росіянин Олександр Бородай після повернення в Москву зробив визнання про сотні "загублених" бойовиків на Донбасі. Відео з його заявою оприлюднив в Twitter український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Ось там, в Степанівці і Маринівці (в Маринівці в основному) ми втратили, так і не пробивши коридори до (російської - ред.) кордону, майже 200 чоловік убитими. Чому про них ніхто не згадує? Або чому ніхто не згадує про те, як Стрєлков, "геніальний полководець", угробив в районі Сіверського Дінця 500 ополченців", - розповів Бородай.

Він уточнив, що це були в основному тільки набрані найманці, які не пройшли злагодження. "Мова про події епохи "оборони" Слов'янська - тоді, коли він намагався розширити плацдарм. Ці 500 осіб не повернулися. Вони були хтось убитий, хтось потрапив у полон, хтось був "розсіяний" по лісах. Ці 500 людей зникли, їх "корова язиком злизала", - додав колишній "прем'єр".

Він уточнив, що дана тема є в "народній республіці" забороненою. "Про це не прийнято говорити у нас", - сказав російський терорист.

Казанський, коментуючи "одкровення" бойовика, нагадав, як російські і сепаратистські ЗМІ люблять згадувати про "котли" для ЗСУ, влаштовані армією РФ. "А при цьому власні дикі втрати приховують", - зазначив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.