Продюсер з РФ жорстко пройшовся по росіянах через Україну (відео)

Відомий музикант і депутат Верховної Ради України Святослав Вакарчук з групою «Океан Ельзи» виступили 20 вересня в Мінську, зібравши близько 15 тисяч глядачів.

На концерт приїхали багато шанувальників групи з Росії, де принципово не виступають музиканти в зв'язку з агресією Кремля. Потужний виступ і пронизлива промова Вакарчука, який присвятив одну з пісень захисникам України, викликала бурхливу реакцію в мережі, передають Патріоти України.

Відомий російський журналіст, радіоведучий і продюсер Михайло Козирєв опублікував у Facebook відео, в якому емоційно висловив свої почуття і зізнався, що йому дуже соромно за те, що творить Кремль. «Я ніколи не пробачу моїй владі війну з Україною. Я вірю в те, що за неї ці люди будуть горіти в пеклі. Ось прямо за кожну смерть, за кожен зруйнований будинок, за кожну скалічену сім'ю», - сказав Козирєв.
Концерт «Океану Ельзи» в Мінську ще раз нагадав усім шанувальникам, в тому числі і російським, що на Донбасі йде війна. «Відчувалося, що весь зал відноситься до моєї країни, як до якогось скаженого хижака, від якого можна очікувати все, що завгодно. Я сподіваюся, що всі ці "вставателі з колін" будуть горіти пеклі», - сказав Михайло і порадив прислухатися до мови Вакарчука.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Всім, кому винні, пробачають: Холдинг Ріната Ахметова готується до дефолту через коронавірус, - ЗМІ

неділя, 29 березень 2020, 23:55

ДТЕК на даний момент не сильно страждає від наслідків коронавіруса. Електростанції та шахти ніхто на карантин не закриває. "DTEK Energy предупреждает кредиторов, что не оплатит ни процентный купон 1 апреля 2020, ни проценты по банковскому долгу 31 март...

Хіти тижня. "29 квітня 2020 року на Землю може впасти величезний астероїд", - NASA

неділя, 29 березень 2020, 23:05

Даному космічному тілу було дано назву тисячі дев'ятсот дев'яносто вісім OR2, воно несе потенційну небезпеку для жителів планети, адже розміри його досить значні - від 1,8 до 4 кілометрів. На даний момент увага всіх людей прикута до проблеми з вірусом ...