Проходьте повз: ТОП-10 автомобілів з самими примхливими двигунами

У десятку увійшли Audi A4, Ford F-350, Chrysler PT Cruiser, Mini Cooper, Chevrolet Equinox / GMC Terrain, Jeep Wrangler, Cadillac SRX, Acura MDX, Buick Lucerne та GMC Acadia.

Американська некомерційна організація Consumer Reports (CR) в ході щорічного опитування склала антирейтинг самих ненадійних автомобілів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Експерти CR виділили проблеми з двигунами як одні з найдорожчих. Вони відзначили, що в деяких моделях автомобілів подібні проблеми "виникають з дивовижною частотою при певному віці і пробігу".

"Відмова двигуна може бути викликаний багатьма причинами. Деякі двигуни потребують відновлення через низький стиснення зношених поршневих кілець, що призводить до недостатньої потужності, перепустками запалювання або надмірної витрати масла, в той час як інші страждають від відмови колінчастого вала або шатунного підшипника, про що свідчить стукіт", - заявив головний механік Consumer Reports Джон Ібботсон.

Щоб попередити як нинішніх власників, так і покупців уживаних автомобілів, CR склала список з 10 моделей з найбільш серйозними проблемами, обумовленими частотою і вартістю.
У десятку увійшли Audi A4, Ford F-350, Chrysler PT Cruiser, Mini Cooper, Chevrolet Equinox / GMC Terrain, Jeep Wrangler, Cadillac SRX, Acura MDX, Buick Lucerne та GMC Acadia.

Вони представлені нижче в порядку ранжирування, починаючи з тієї, яка має найвищий рівень проблем. У списку включено модельний рік з найбільшими проблемами. Вказано приблизний діапазон років випуску проблемних моделей, а також типовий діапазон пробігу, коли проблема виникає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...