"Пропаганд*ни не заморочуються дрібницями": Терористи "ДНР" зганьбилися безглуздим фейком про пенсіонерів

Терористи заявили, що через скасування Україною виплати пенсії на Донбасі помер "пенсіонер із Красноармійська".

Таку пропагандистську новину поширили інформаційні ресурси, що підтримують окупантів, передають Патріоти України.

При цьому в матеріалах заявляється, що дідусь жив "у Красноармійську, що наразі знаходяться під контролем "ДНР". Однак місто ще в 2016 році було перейменоване на Покровськ, крім того, воно знаходиться під контролем України.

"Пропаган*они не заморочуються на дрібницях", – написав на сторінці у Twitter блогер Денис Казанський."Вони щиро вірять, що дід, переїхавши з Красноармійська в Покровск, помер із голоду через жадібних голубів, які не віддали йому хліб", – зазначив один із коментаторів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Подалі від Москви: Названо три регіони, що претендують на незалежність від Кремля

вівторок, 28 січень 2020, 23:05

Коли в Росії погіршиться фінансове становище, найбагатші регіони – Якутія, Урал і Далекий Схід – вимагатимуть незалежності в центральної влади. За його словами, щойно це трапиться, Росію чекає неминучий розпад на кілька держав. "Росія розпадеться одноз...

Хіти тижня. Будьте обережні! - Україну заполонили нові підробки 200 гривень

вівторок, 28 січень 2020, 16:30

Підроблені гривні на перший погляд складно відрізнити від справжніх. В Україні з'явився новий вид фальшивих гривень. Їхня якість настільки висока, що не розпізнається в торгових мережах. Про те, що купюра підроблена, дізнаються, лише коли вона доходить...