"Пропаганд*ни не заморочуються дрібницями": Терористи "ДНР" зганьбилися безглуздим фейком про пенсіонерів

Терористи заявили, що через скасування Україною виплати пенсії на Донбасі помер "пенсіонер із Красноармійська".

Таку пропагандистську новину поширили інформаційні ресурси, що підтримують окупантів, передають Патріоти України.

При цьому в матеріалах заявляється, що дідусь жив "у Красноармійську, що наразі знаходяться під контролем "ДНР". Однак місто ще в 2016 році було перейменоване на Покровськ, крім того, воно знаходиться під контролем України.

"Пропаган*они не заморочуються на дрібницях", – написав на сторінці у Twitter блогер Денис Казанський."Вони щиро вірять, що дід, переїхавши з Красноармійська в Покровск, помер із голоду через жадібних голубів, які не віддали йому хліб", – зазначив один із коментаторів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Воліють білих, а не смаглявих...": Письменниця розкрила нахабні і цинічні плани Німеччини на Україну

вівторок, 12 листопад 2019, 11:00

Війна за українські "трудові резерви" йде на всіх фронтах... Німеччина має потребу в Україні як кваліфікованій білій робочій силі, оскільки населення держави до 2030 року скоротиться на 10 млн осіб. Про це заявив один із високопоставлених німецьких чин...

Будьте здорові! ТОП-5 варіантів смачних і корисних сніданків від тренера "Зважених і щасливих"

вівторок, 12 листопад 2019, 9:17

Сніданок повинен бути обов'язково. І він повинен бути щільним. "Овощи - это витамины и аминокислоты, которые необходимы для качественной работы организма и пищеварения. Не стесняйтесь, кушайте их много. Салат на быструю руку: шпинат (повышает сексуальн...