Пророцтва Ванги: Світ чекає страшна напасть, а Росію - проблеми (відео)

Племінник болгарської віщунки Ванги Стоян Стоянов озвучив невідомі раніше пророцтва своєї родички про долю Росії і людства в цілому.

Про це Стоянов розповів в ефірі російського токшоу "Пусть говорят", передають Патріоти України.

Він повідомив, що Ванга не часто зачіпала теми політики, однак йому вдалося дізнатися від неї "про майбутнє світу, хвороби і багатьох інших речей".

За його словами, Ванга точно передбачила розпад СРСР ще на початку перебудови. Потім вона напророкувала Росії величезні проблеми і наступне відродження.

"Вона сказала, що у Росії буде багато проблем, але Росія буде відроджуватися. Вона сказала, що буде час, коли про Росію будуть говорити не "Росія", а "О, Руссия" – тобто, з величезною повагою до російського народу" , – сказав родич Ванги.

Також він повідомив, що віщунка пророкувала смерть одного з родичів від злоякісної лейкемії, після чого вчені, за її словами, відкриють ліки від онкології, але людство чекає більш страшна напасть.

"Погано те, що вона замовкла і сказала, що після раку буде ще хвороба страшніша, як людина стоїть, так і буде розпадатися, і її імунна система загубиться. Напевно, це було про СНІД. В природі є баланс між хворобами і ліками", – зазначив Стоянов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...