Прослушка квартири журналіста Михайла Ткача: Подробиці (фото)

На горищі над квартирою журналіста-розслідувача програми «Схеми» Михайла Ткача вночі 12 вересня дійсно побував невідомий (або невідомі).

Огляд місця події підтвердив, що пломби на горище були зірвані. Як порушнику вдалося сховатися непоміченим, з'ясовується. Поліція встановила нові пломби на вході на горище, але сам простір під дахом належним чином так і не було оглянуто, передають Патріоти України з посиланням на Радио Свобода.

«Факт зриву пломб очевидний. Михайло викликав поліцію, коли почув шум, нехарактерний для нічного часу. Очевидно, хтось проник на горище. Судячи з усього, невідомий швидко покинув цей горище, тому що під час подальшого огляду місця з працівниками поліції ми нікого там не побачили», - заявив адвокат Анатолій Попов.

Адвокат дорікнув експерта-криміналіста в неякісному виконанні своєї роботи: «визначила, що слідів вона ніяких не бачить. Цього не достатньо. Треба було ретельно все оглянути».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...