Прослушка квартири журналіста Михайла Ткача: Подробиці (фото)

На горищі над квартирою журналіста-розслідувача програми «Схеми» Михайла Ткача вночі 12 вересня дійсно побував невідомий (або невідомі).

Огляд місця події підтвердив, що пломби на горище були зірвані. Як порушнику вдалося сховатися непоміченим, з'ясовується. Поліція встановила нові пломби на вході на горище, але сам простір під дахом належним чином так і не було оглянуто, передають Патріоти України з посиланням на Радио Свобода.

«Факт зриву пломб очевидний. Михайло викликав поліцію, коли почув шум, нехарактерний для нічного часу. Очевидно, хтось проник на горище. Судячи з усього, невідомий швидко покинув цей горище, тому що під час подальшого огляду місця з працівниками поліції ми нікого там не побачили», - заявив адвокат Анатолій Попов.

Адвокат дорікнув експерта-криміналіста в неякісному виконанні своєї роботи: «визначила, що слідів вона ніяких не бачить. Цього не достатньо. Треба було ретельно все оглянути».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...