Просто "тане": Як у Японії зносять хмарочоси (відео)

Японські конструктори винайшли інноваційний метод демонтажу будівель без застосування вибухівки та безпечно для людей і навколишнього середовища.

140-метровий готель Grand Prince Hotel у Токіо знесли без застосування гідромолотів, підйомних кранів та гучних вибухів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Основну роль тут виконували металеві "стрижні", які встановили всередині будівлі. Саме вони відігравали роль несучих опор та гігантських домкратів.

Спецтехнікою, у свою чергу, зносять несучі стіни та підлогу, проводячи демонтаж ніби шар за шаром.

Зовні може скластись враження ніби будинок просто "тане" на очах. Насправді, він "спускається" вниз "металевими лісами", зменшуючись на один поверх.

Усі демонтажні роботи проводять всередині будівлі, при цьому дах і фундамент демонтують в останню чергу.

Такий метод демонтажу займає більше часу, ніж миттєвий вибух, але він щонайменше на 23 децибели тихіший і майже на 90% безпечніший для навколишнього середовища.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Это было, было...": "Реальный СССР на фото "иностранного шпиона", - Мирович

п’ятниця, 24 травень 2019, 23:50

Ці фотографії зробив француз на ім'я Жюльєн Галеотті, який в секретних радянських документах був позначений як "французький шпигун". "В сети недавно появилась совершенно потрясающая подборка снимков, на которых запечатлён СССР шестидесятых годов. Снимк...

Знову "по-новому": У Мінсоцполітики розповіли, як виплачуватимуть субсидії з жовтня

п’ятниця, 24 травень 2019, 23:40

Міністерство соціальної політики з жовтня 2019 року введе дві системи надання пільг у грошовій формі. З першого жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідне рішення прийняв уряд, передають Патріо...