Протести в Білорусі: Помер чоловік, який підпалив себе біля відділку міліції

Самоспалення чоловік зробив на знак протесту проти дій силовиків.

В білоруському Республіканському опіковому центрі помер 36-річний Сергій Радченя, який підпалив себе перед будівлею відділку міліції у Смолевичах. Про це повідомили в Telegram-каналі Euroradio, передають Патріоти України.

Про смерть Радчені повідомили особи, які опікувалися лікуванням чоловіка. Під час самоспалення, яке чоловік зробив на знак протесту проти дій силовиків, він отримав опіки 95% тіла, включаючи дихальні шляхи. Лікарі оцінювали його стан як екстремальний.

В момент акту самоспалення з відділення міліції вибіг співробітник міліції і загасив полум'я на чоловікові з вогнегасника. Перед тим, як скоїти страшний вчинок, чоловік подзвонив у дзвінок вхідних дверей в РВВС.
Медики вважають смертельними опіки з ураженням більше 60% поверхні тіла.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...

Прогнози невтішні: Науковець повторно заразив себе коронавірусом, оцінюючи шанси на вироблення колективного імунітету

четвер, 29 жовтень 2020, 18:12

Колективним імунітетом називається ситуація, коли інфекція не може вільно поширюватися всередині групи людей, оскільки значна її частина не сприйнятлива до хвороби за рахунок зробленого щеплення або раніше перенесеного захворювання. Російський вірусоло...