Протеже Богдана? - З'ясувалося, кого Зеленський призначить главою Київської ОДА

Як і годиться для кожної нової влади, її функціонери тягнуть своїх людей. У Миколи Яновича Азарова старанно працював не лише очільник офіса теперішнього президента України...

Михайло Бно-Айріян

Михайло Бно-Айріян, якого президент України Володимир Зеленський планує призначити на посаду голови Київської ОДА, працював в уряді Миколи Азарова і навчався в університеті з лідером партії "Слуга народу" Дмитром Разумковим. Скандальні факти про чиновника, чия кандидатура була схвалена в середу, 26 червня, Кабінетом міністрів, оприлюднили журналісти "Схем" у Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Так, протягом 2010-2013 років Бно-Айріян був радником міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, який працював в уряді Азарова. Коли Грищенко став віце-прем'єром, Бно-Айріян був призначений його радником у сфері охорони здоров'я. На цій посаді майбутній голова Київської ОДА перебував, поки Грищенко не пішов з уряду Азарова після Революції Гідності.

Відзначається також, що разом із Разумковим Бно-Айріян навчався в одній групі в Київському інституті міжнародних відносин.

Крім того, він отримав освіту в Росії. Бно-Айріян закінчив Московський державний інститут міжнародних відносин, де отримав диплом МВА за фахом "Міжнародний нафтогазовий бізнес".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. НП в Очакові: На зустрічі кораблів постраждала журналістка (фото)

субота, 23 листопад 2019, 3:00

Дівчину медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги. Пізніше стало відомо, що Анжелу Слободян медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги.

Хіти тижня. "Руський мір" відкрив обличчя: Які країни голосували проти резолюції по Криму

субота, 23 листопад 2019, 2:00

Росія намагалася перешкодити ухваленню Генеральною асамблеєю ООН резолюції щодо мілітаризації Криму і ці спроби були "безпрецедентними". Представництво України в ООН опублікувало список країн, які голосували проти резолюції по окупованому Криму, підгот...