"Процвітання молодої республіки": У мережі показали занедбаний стан відомого донецького парку (фото)

З міста, яке приймало Євро-2012 Донецьк перетворився на провінційне російське містечко...

У соціальній мережі блогер з ОРДО, що працює під ніком Сеня Анатолич Варм показав фото пейзажів раніше популярного в непідконтрольному Україні Донецьку парку біля готелю «Вікторія», передають Патріоти України.

Він зазначає: «Фото конечно же не передают запущенности на „Виктории“. Для тех кто помнит как она выглядела до войны, станет понятно и так».

У коментарях до фотографій інші користувачі пишуть: «На кладбище тоже чисто», «Процветание осталось в прошлом», «К сожалению из города, принимавшего ЕВРО Донецк превратился в провинциальный российский городок», «А в самой Виктории казарма, там живут солдаты».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Звук вибуху був чутний по всій території Лівану": Українка з Бейрута розповіла, що там відбувається

середа, 5 серпень 2020, 10:39

4 серпня в Бейруті стався потужний вибух . Хвиля пошкодила або знищила будівлі в радіусі 10 км. Українка і студентка ліванського університету «Каслік» Ірина Карапати розповіла, що перший вибух у столиці Лівану насторожив місцевих жителів, після чого пр...

А обід за розкладом...: У Запоріжжі водій зупинив автобус з пасажирами, щоб ... пообідати

середа, 5 серпень 2020, 10:24

Городяни припускають, що чоловікові вкрай важливо харчуватися по режиму для збереження свого здоров'я. Нестандартний випадок стався в запорізькому автобусі, що курсує за маршрутом №59 (з Космічного мікрорайону на Набережну). Про це в пості на своїй сто...