Протистояв у рингу Мухаммеду Алі: Помер знаменитий радянський боксер (відео)

Він п'ять разів отримував нагороду «Кришталева рукавичка» краще совесткому боксеру-важковаговика.

Пішов з життя прославлений радянський боксер, дворазовий чемпіон Європи і чотириразовий чемпіон СРСР Євген Горстков, якому 26 травня виповнилося 70 років, передають Патріоти України.

Євген Горстков - один з трьох боксерів СРСР (разом з Петром Заевим і Ігорем Висоцьким), кому за їх «американську» манеру ведення бою в 1978 році в Москві було доручено провести показові бої з приїхавшим в Радянський Союз легендарним чемпіоном світу серед професіоналів Мухаммедом Алі.

Після закінчення кар'єри спортсмена Євген Горстков працював тренером і рефері на рингу (зокрема, судив один з боїв Олександра Повєткіна), викладав, захистив дисертацію кандидата педагогічних наук.

Збереглося відео поєдинку Горсткова - Алі, нехай і не дуже якої якості:

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...