Провідний український банк "виправив" карту України, віддавши Крим Росії

Банківська установа відреагувала на повідомлення в соцмережах оперативно. За 40 хвилин після публікації карту прибрали з сайту та мобільної версії.

Український Райфайзен Банк Аваль опинився в центрі скандалу. На сайті банку карту України опублікували без Криму, який перебуває в окупації Росії. Це помітив український юрист Геннадій Долголіков та опублікував сріншот з сайту на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.
"Найпростіший тест на уважність. Дехто не склав. Хоча б пунктирною лінією окреслили чи іншим кольором. 6 років боротьби але ж наразі триває період #какаяразница. Як вам такий репутаційний ризик?" - написав Долголіков у дописі.

Текст супроводив скріншотом з сайту Райффайзен Банку Аваль, де на карті України є суттєві помилки. Зокрема, на місці Кримського півострова - порожнеча. А обласні центри сходу України "переїхали". Так, на цій карті міста Запоріжжя та Донецьк знаходяться на Дніпропетровщині, Луганськ "перенесли" на Донеччину. А на території Луганської області взагалі немає позначок.

Банківська установа відреагувала на повідомлення в соцмережах оперативно. За 40 хвилин після публікації карту прибрали з сайту та мобільної версії. Ще за годину по тому з офіційної сторінки надали відповідь.
"Ми перепрошуємо за те, що сталася ситуація, яка не відповідає офіційній позиції банку. Зараз ми з'ясовуємо, чому це трапилося, і зробимо все необхідне, аби не допустити подібного в майбутньому", - йдеться в коментарі.

Користувачі соцмереж помітили також, що в дочірньому банку австрійської банківської групи Raiffeisen Bank International - Райффайзенбанк (Росія) Крим вказаний, як територія РФ. Відповідний скріншот розмістили в коментарях до посту.

Протягом робочого дня п'ятниці 10 липня на сайтах згаданих банківських установ сервіс карт був недоступний. Перелік відділень, банкоматів та терміналів можна було переглянути лише у вигляді списку.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Это было, было...": Як проходив перший конкурс краси в СРСР (фото)

середа, 5 серпень 2020, 2:00

31 рік тому відбувся перший всесоюзний конкурс краси "Міс СРСР-1989", учасницями якого стали 35 дівчат-переможниць міських, обласних та регіональних конкурсів. Тоді для організаторів і моделей це був перший досвід заходів подібного масштабу, тому трапл...

Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

середа, 5 серпень 2020, 1:00

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км. Загалом на автомобіль...