"Прибрати податкову нерівність": У Гончарука розповіли, які зміни чекають на ФОП (відео)

Радник прем'єра зазначив, що без скасування такої податкової нерівності неможливо створити «нейтральну справедливу податкову систему, яка буде боротися з тіньовою економікою».

Іван Міклош

Радник прем’єр-міністра України, колишній міністр фінансів Словаччини Іван Міклош заявив, що провести повноцінну податкову реформу в Україні буде дуже важко. Про це він сказав в ефірі «Радіо НВ», передають Патріоти України.

За його словами, прем’єр Олексій Гончарук є прихильником податкової реформи, однак йому потрібна більш сильна підтримка. Зокрема, її повинні підтримати більшість нардепів. «Не можна тільки трошки змінити сьогоднішню систему, тому що вона дуже погана, дуже дивна. Зробити справжню податкову реформу буде дуже важко, тому що це політично чутливо», – пояснив Міклош.

Він зазначив, що однією з передумов справжньої податкової реформи є скасування спрощеної системи оподаткування для ФОП. «Спрощенка» призводить до податкової нерівності, коли багаті платять набагато менші податки, ніж бідні й працюючі люди.

Міклош додав, що на даний момент податкова система в Україні – дуже нестійка. «Система, коли деякі платять менше — 5-7% (податків) — й інші платять понад 40% (ЄСВ плюс ПДФО), це створює тиск на тих, хто платить всі податки, щоб вони теж використовували спрощену систему, або вони не будуть здатні конкурувати», – пояснив він.

Радник Гончарука підсумував, що без скасування такої податкової нерівності неможливо створити «нейтральну справедливу податкову систему, яка буде боротися з тіньовою економікою».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Заради доплат? - У лікарнях України розгорівся скандал, у МОЗ спростували

субота, 15 серпень 2020, 7:10

Серед українського суспільства ширяться чутки, мовляв, лікарі можуть навмисне вказувати про тести з позитивним результатом, щоб отримувати 300% надбавки до заробітної плати. За останню добу, 12 серпня, в Україні на коронавірус захворіли 92 медики. Зага...

"Перемен": Астролог розповів, чим закінчаться протести в Білорусі

субота, 15 серпень 2020, 6:50

Експерт передрік перемогу білоруського народу в протистоянні кривавому диктатору. Астролог відзначив, що недаремно символом білоруської революції стала пісня Віктора Цоя "Перемен". "Дата загибелі Цоя, який, як каже одна з версій, був убитий КДБ Радянсь...