Булгур — дуже ситна, корисна крупа, яка при високому вмісті вуглеводів має низький глікемічний індекс. Крупу часто рекомендують для дієтичного або дитячого харчування, а також вегетаріанцям і людям, які худнуть, передають Патріоти України.
Крупа булгур неймовірно популярна в Азії, де і придумали такий спосіб поводження з пшеницею. Також булгур — популярна страва традиційної турецької кухні.
Не варто плутати булгур зі звичайною роздробленою пшеницею, яка не пройшла теплову обробку, і кускусом.
Залежно від ступеня розмолотості, змінюється час приготування крупи. Мілкий булгур можна не варити, а просто залити окропом.
Для виразного смаку, булгур зазвичай обсмажують на олії, після чого варять близько 20−30 хв або просто заливають окропом.
Крупу потрібно варити з розрахунку 1 частина булгура на 2 частини води, при приготуванні крупа збільшується в 2,5 рази. Промивати булгур перед приготуванням не потрібно.
З булгуром готують плов, роблять салати і варять супи, але варто пам’ятати, що крупа значно збільшується і суп виходить дуже густим.
Також булгур можна додавати в фарш і начиняти перці. Крупний булгур варто використовувати для перших і других страв, дрібний — для салатів.
Складові:
Нарізаємо цибулю півкільцями, а баклажани — невеликими кубиками. Обсмажуємо овочі на рослинному маслі близько 5−7 хв в глибокій сковороді.
Додаємо в сковороду соєвий соус і подрібнений часник, ретельно перемішуємо і обсмажуємо ще 3−5 хв.
Додаємо в сковороду булгур, заливаємо 2 склянками окропу і готуємо на маленькому вогні 15−20 хв.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...