Причина не в коронавірусі: Чому Ху*ло скасувало парад на 9 травня

Скасування Путіним параду на 9 травня сталося не через високі темпи розповсюдження коронавірусу в Росії. А тому, що в президента РФ був свій розрахунок.

Таку думку висловив директор Інституту світової політики Євген Магда, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

"Скасування Путіним параду 9 – іронія долі. Адже культ "побєдобєсія" в Росії дуже потужний. Був розрахунок, що на парад приїдуть світові лідери. Зокрема, очікували президента Франції Макрона. Навіть сподівалися на Трампа. А через пандемію на парад міг приїхати хіба що Лукашенко і президент Молдови Додон", – зазначає Євген Магда.

За його словами, перед такими візитами відповідні фахівці зі служб безпеки різних держав дають рекомендації щодо можливості такої поїздки в Росію.

На переконання політолога, Росія публічно надуватиме щоки з приводу того, що парад перемоги проведуть 24 червня. Хоча впевненості в цьому немає. Динаміка захворювання в Росії на коронавірус висока. Утім, Росію пандемія не зупинить. Москва продовжить поширювати дезінформацію щодо Другої світової війни.

"Кремль намагатиметься компенсувати пропагандистську втрату у зв’язку із скасуванням параду. Зокрема, поширюючи фейки про коронавірус. Також просувати власну версію щодо переможця в Другій світовій війні. Говорити про гібридизацію голокосту, підкреслюючи, що в знищенні євреїв на окупованих територіях винні не лише гітлерівці, а й їхні посібники з Польщі, України, країн Балтії", – наголошує Євген Магда.

Інші публікації автора

Вибори, вибори..: У Житомирі не вистачає кабінок для голосування (фото)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:48

Їх майструють з ізоленти та поролону. На виборчих дільницях Житомира вибори проводяться попри відсутність кабінок для голосування. На деяких дільницях намагаються зібрати ерзац-кабінки з підручних матеріалів, а подекуди виборці голосують без кабінок, п...

"В усій красі": "Розповніла" українська співачка-зрадниця продемонструвала фігуру

неділя, 25 жовтень 2020, 10:24

Лорак відповіла злостивцям з приводу "подвійного підборіддя" і "зайвих кілограмів".