Прикордонна авіація: Як захищають українські рубежі з повітря (відео)

Поряд з вже відомими і звичними вертольотами Мі – 8 авіаційний парк ескадрильї налічує сучасні літаки «Даймонд» різних модифікацій, вертольоти Мі-8 МСБ-В та Airbus Helikopter H–125, які були отримані на початку цього року.

Кордони нашої країни охороняють не тільки на суходолі і воді, але і з повітря, зокрема показали, як це роблять пілоти Харківської окремої авіаційної ескадрильї, передають Патріоти України.

Прикордонна авіація постійно використовується в охороні кордону. Лише цього року пілотами ескадрильї здійснено понад 120 вильотів. Проведено моніторинг 17,5 тис. кілометрів державного кордону та оглянуто з повітря майже 5 тис. квадратних кілометрів тилових ділянок.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...