Прикордонна авіація: Як захищають українські рубежі з повітря (відео)

Поряд з вже відомими і звичними вертольотами Мі – 8 авіаційний парк ескадрильї налічує сучасні літаки «Даймонд» різних модифікацій, вертольоти Мі-8 МСБ-В та Airbus Helikopter H–125, які були отримані на початку цього року.

Кордони нашої країни охороняють не тільки на суходолі і воді, але і з повітря, зокрема показали, як це роблять пілоти Харківської окремої авіаційної ескадрильї, передають Патріоти України.

Прикордонна авіація постійно використовується в охороні кордону. Лише цього року пілотами ескадрильї здійснено понад 120 вильотів. Проведено моніторинг 17,5 тис. кілометрів державного кордону та оглянуто з повітря майже 5 тис. квадратних кілометрів тилових ділянок.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...