Прикордонники взяли під посилену охорону кордон із Білоруссю (відео)

Заходи тривають, аби запобігти правопорушенням та не допустити будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій, зокрема незаконного перетинання кордону групами осіб.

Державна прикордонна служба України продовжує проводити посилені заходи безпеки на кордоні з Білоруссю. Станом на неділю, 13 вересня, ситуація там залишається стабільною та контрольованою. Про це інформує ДПСУ, передають Патріоти України.

Повідомляється, що заходи тривають, перш за все, аби запобігти правопорушенням та не допустити будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій, зокрема незаконного перетинання кордону групами осіб.

Там наголосили, що відомство має достатньо ресурсів, щоб забезпечити надійну охорону кордону. Зокрема, до охорони залучені додаткові резерви, включаючи підрозділи ДОЗОРу та Кінологічного навчального центру.

Окрім цього, проводиться безперервне патрулювання прикордонними нарядами зі службовими собаками, ведеться спостереження з технічних постів, застосовуються засоби спостереження, автомобільний та авіаційний транспорти.

Зазначається, що повітряний контроль над кордоном забезпечується силами прикордонної авіації та за допомогою безпілотних літальних апаратів. На водних ділянках кордону додатково застосовуються катери Safe Boat 27.

ДПСУ збирає всю інформацію, яка є та може впливати на стан охорони державного кордону. Там використовують оперативно-розшуковий блок, дільничних інспекторів прикордонної служби, а також збільшили кількість прикордонних нарядів.

Протяжність ділянки білорусько-українського кордону складає більш ніж 1 тис. км. Він проходить в межах 5 областей.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...