Прикро недовга Рада: "У разі дострокових виборів улітку новий парламент матиме мандат не на п'ять років", - Магера

Парламент, обраний у жовтні цього року, матиме мандат на п'ять років; натомість парламент, обраний улітку цього року, матиме мандат на чотири роки та приблизно на три-чотири місяці...

Про це на своїй сторінці у Facebook пише екс-заступник голови ЦВК Андрій Магера, передають Патріоти України.

"Не аналізую наявність, а точніше – відсутність конституційних підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради України восьмого скликання. Для мене це давно очевидно.

Зверну увагу на зміст частини першої статті 77 Конституції України: "Чергові вибори до Верховної Ради України відбуваються в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень Верховної Ради України".

У разі, якщо влітку відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України дев’ятого скликання, то чергові вибори до Верховної Ради України десятого скликання мають відбутися 29 жовтня 2023 року.

У разі, якщо 27 жовтня 2019 року відбуваються чергові вибори до Верховної Ради України дев’ятого скликання, то (з урахуванням початку роботи парламенту дев’ятого скликання у листопаді-грудні 2019 року) наступні чергові вибори до Верховної Ради України десятого скликання мають відбутися 27 жовтня 2024 року.

Простіше кажучи: парламент, обраний у жовтні цього року, матиме мандат на п'ять років; натомість парламент, обраний улітку цього року, матиме мандат на чотири роки та приблизно на три-чотири місяці.

Проста арифметика."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В центрі столиці "орудує" банда зухвалих підлітків-злодіїв (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 7:24

Зловмисник, ідучи позаду жертви, витягує із її кишень та сумок цінні речі, а інші його прикривають. Кияни звернули увагу на групу підлітків, які нахабно обкрадають людей у центрі столиці. Відповідне відео з'явилось у Facebook-пабліку "Київ Оперативний"...

З Нового року газ для підприємств і для населення буде коштувати однаково

п’ятниця, 6 грудень 2019, 7:10

З початком опалювального сезону мільйони українців щомісяця з побоюванням чекають нових платіжок за комунальні послуги. "Это касается и новых механизмов формирования цены на газ для населения, и отмены предельного уровня тарифов на отопление и горячее ...