Прищемили "язика" куму Путіна: "Я начинаю против вас бороться, господин Зеленский, я этого так не оставлю", - Медведчук

Глава проросійської партії ОПЗЖ, кум Путіна Віктор Медведчук сильно обурювався в ефірі NewsOne через позбавлення ліцензії іншого свого телеканалу "112 Україна". Він навіть погрожував президенту Володимиру Зеленському.

Увага на "сольний виступ" Медведчука звернув в Telegram відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.

"Медведчук на NewsOne знову один на все ток-шоу протягом цілої години обурювався "злісним" Зеленським з приводу позбавлення ліцензії на трансляцію 112-го:

""Ну вы извините, может, это кому-то не понравится, но за этим (лишением лицензий "112 Украина" - ред.) стоит президент господин Зеленский. Да! Президент господин Зеленский, (...) я призываю вас к борьбе!(...) И надо делать все необходимое, все возможное, чтобы подобные нарушения, подобные действия, которая в своей основе является незаконными, были пресечены. И ваши права, ваш авторитет и честное имя восстановлены во всех аспектах. И вашего канала ("112 Украина" - ред.), и других каналов. Свобода слова - это свобода слова. Я знаю многих президентов, режимы которых потом назывались преступными. Но я еще не знаю ни одного президента, при котором бы закрывались телевизионные каналы. Кто-то хочет сделать это первым? (...) Но тогда тот, кто это будет делать, должен понимать последствия".

Три канали, на яких одні і ті ж теми, одні і ті ж експерти в студії, той же Медведчук годину один на ефірі втирає одні і ті ж кремлівські тези. Свобода слова, як то кажуть. Але, що цікаво, захищати свій 112-й Медведчук прийшов не на 112-й, а на NewsOne. Схоже, він вирішив оптимізувати активи: злити 112-й, тим самим дати суспільству потрібну жертву. І одночасно зосередити фінансування і діяльність на двох інших, розділивши за напрямками.

Принаймні, це виглядає логічно. Хоча, якщо чесно, годину Медведчука з екрану трьох телеканалів або двох - різниця не дуже принципова."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. “Вервольф”: У ставці Гітлера на Вінниччині виявили новий 4-поверховий бункер

середа, 30 вересень 2020, 22:00

Йдеться про будівлю в чотири поверхи з бетонними перекриттями та тунелем на глибині 9,96 - 11,75 метра. На ставці Гітлера “Вервольф”, що в селі Стрижавка поблизу Вінниці, дослідники виявили підземну чотириповерхову будівлю. Всередині будівлі, на першом...

"Зрозуміла, як він мене цінує": Довгонога красуня образила Сергія Притулу

середа, 30 вересень 2020, 21:47

Леся Никитюк занадто різко висловилася в сторону свого колеги і новоспеченого політика. Раніше Леся і Сергій досить часто перетиналися у знімальному процесі, адже працювали в програмі “Хто зверху?” на Новому каналі. Там вони один одного підколювали, жа...