Присікти арктичні авантюри недоімперії Путіна: Пентагон створить на Алясці угруповання із сотні винищувачів п'ятого покоління

Угруповання літаків п’ятого покоління дозволить США в разі потреби проектувати силу як в регіоні Арктики так і в східній Азії, зважаючи на вдале геостратегічне положення Аляски.

354 авіакрило ПС США, яке базується на авіабазі Аєлсон на Алясці отримало перші два винищувачі F-35 A. Про це повідомляє ресурс Military.com, передають Патріоти України.

Раніше передбачалося, що база Аєлсон припинить своє функціонування.

Проте спільними зусиллями делегації Аляски в Конгресі було досягнуто рішення про базування винищувачів F-35A на цій авіабазі, про що було оголошено в 2016 році.

До кінця грудня 2021 року на Аляску має прибути 54 винищувачі F-35A. Нові винищувачі будуть розподілені між двома ескадрильями.

Багатоцільові літаки п'ятого покоління F-35

На базі Аєлсон базуються також літаки-дозаправники KC-135 Stratotanker та винищувачі F-16, які виконують роль ворожих літаків під час традиційних тренувань Red FlagAlaska.

Нові винищувачі F-35 A дозволять наростити угруповання бойових літаків п’ятого покоління на Алясці до 100 одиниць.

На спільній базі ПС і Сухопутних військ США Ельмендорф-Річардсон на сьогодні вже базуються винищувачі F-22.

Командування 354 авіакрила ПС США очікує початку спільних тренувань двох типів винищувачів п’ятого покоління в найближчому майбутньому.

Угруповання літаків п’ятого покоління дозволить США в разі потреби проектувати силу як в регіоні Арктики так і в східній Азії, зважаючи на вдале геостратегічне положення Аляски.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кремль в шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

неділя, 17 січень 2021, 11:36

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегаці...

Таємне гніздечко Кейт та Уильяма: Журналісти дізнались про невідому резиденцію майбутнього королівського подружжя Великобританії

неділя, 17 січень 2021, 11:24

Будинок прихований від сторонніх очей, і його фотографій немає в мережі. Кейт Міддлтон і принц Вільям більшу частину часу проводять у своїх офіційних двох резиденціях – Кенсінгтонському палаці й маєтку Анмер-Голл у Норфолку. Однак, як виявилося, в розп...