Присутність "надприродного": Вчені розкрили таємницю походження стародавніх "пузатих скульптур" (фото)

Команда вчених із США і Гватемали вивчила округлі статуї племен Центральної Америки, створені дві тисячі років тому, і встановила, що вони виготовлялися з намагнічених блискавками базальтових валунів, багатих залізом.

Припущення, що «пузаті скульптури» (з англ. potbelly sculptures) були вирізані з намагнічених валунів, ґрунтується на вивченні кам’яних статуй у Монте-Альто, передають Патріоти України з посиланням на Science News.

Вчені за допомогою магнітометрів склали карту намагніченості 11 валунів, яка показала, що в камені, перед вирізанням фігурок, потрапляли заряди блискавок.Місця намагніченості відповідають певним місць на скульптурах: пупкам, лобі, щоках. Дослідники вважають, що стародавні гватемальці вміли виявляти каміння з потрібними їм властивостями, потім використовували магнетіти, які відштовхувалися від певних точок на валунах.

На думку вчених, «пузаті скульптури» грали важливу роль у побуті племен. Вони зображували предків, які займали високе соціальне положення, а їхні магнітні властивості могли демонструвати присутність надприродних сил.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Цена реваншизма, или Во сколько обошлось вторжение в Украину экономике России", - Злий Одесит

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 4:00

Президент Росії Володимир Путін, в ході, так званого міжнародного форуму «Російський енергетичний тиждень-2019» зробив вельми неоднозначну, і багато в чому спірну заяву... Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою...

Хіти тижня. Біля місця сутичок ветеранів АТО з поліцією на Донбасі з'явився яскравий мурал (фотофакт)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 3:00

Раніше учасники акції, серед яких добровольці, волонтери та ветерани АТО, були затримані на блок-посту в Кремінному, де між ними і поліцією стався конфлікт і відбулися сутички. "Золоте майорить новими кольорами. Завдяки добровольцям і волонтерам. Все т...