Привіт "Укрзалізниці", або Розсадник клопів категорії "люкс" (фото)

"Укрзалізниця " оскандалилася з клопами в вагоні-люкс пасажирського поїзда, що їхав до Києва.

Про кричущий випадок написала на своїй сторінці в Facebook Марічка Криштопа, передають Патріоти України.

"Укрзалізниця, це дуже круто, коли купляєш квитки на потяг 357/358 "Рахів-Київ" вагон люкс (номер 8), бо хочеш спати й з дитиною їдеш, але маєш ловити всю ніч клопів. Та ще й з кров'ю.

- Пані, - каже мені провідниця, яку вдалось розбудити, - це лиш на день такий вагон, я можу лиш коврик у вас забрати. Нічим не поможу.

Прекрасно ж, тепер я буду за майже дві тисячі грн бити клопів всю ніч, аби вони не кусали дитину. ще й додому привезу. щоб вас так возили все життя", - йдеться в пості.

Також Криштопа опублікувала фото з вагона."Запропонували нас з малою переселити до чоловіка в перше купе. Радісно показала їм розплідник там. Сказав, що дав телеграму, але не знає, що робити... Нас переселили в купе (схоже, віддали своє). Начальник потяга спрацював оперативно. З Укрзалізницею ми завтра ще поспілкуємося, бо те, що вони завтра відчеплять вагон, - не компенсація... Сходив чоловік в "рідний" вагон, а там святе місце не буває порожнім - взяли сидячих пасажирів", - зазначила пізніше Криштопа.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...