"Привіт" з минулого: Вчені дізналися, який "спадок" залишили нам неандертальці

Вчені відзначили, що більша частина генома сучасної людини - не неандертальська, через це стародавня ДНК "не так вже сильно впливає на наше життя".

Неандертальці виду Homo sapiens передали сучасній людині 1-4% ДНК, завдяки яким людина почала страждати депресією, алергією, діабетом, тягою до нікотину, а також отримала певні кольори очей і волосся, а також форму черепа. Про це повідомляється в результатах дослідження групи вчених з Ісландії та Німеччині, звіт опубліковано в журналі Nature, передають Патріоти України.

Вони проаналізували ДНК 27 тисяч ісландців, і виявили у них геном "друку давнини", який впливав на певні моменти в зовнішності людей, а також їх схильності. При цьому було виявлено, що такий геном може впливати навіть на зріст людини.

Вчені відзначили, що більша частина генома сучасної людини - не неандертальська, через це стародавня ДНК "не так вже сильно впливає на наше життя".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...