Путін іде з Донбасу? - Експерт помітив важливий сигнал

Вихід РФ із договірної бази з додатків до конвенцій 1949 року може свідчити про швидке виведення її військ із Донбасу та припинення війни.

Таку думку висловив білоруський аналітик, експерт Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевич на Facebook, передають Патріоти України.

Він додав, що це дуже важливий і серйозний крок, адже далі настане зміна політики Росії. "Додаток 1 формалізує не тільки гарантії дотримання прав цивільного населення. Це ще й про ставлення до військовополонених, гарантії для медиків щодо збереження життєво важливої інфраструктури на окупованих територіях. Але найголовніше – це про безумовне співробітництво стосовно кримінального переслідування й видачі військових злочинців", – зазначив Тишкевич.

За його словами, у випадку з Україною це може бути, наприклад, вихід із Донбасу. "У такому разі перехід території під контроль навіть міжнародних сил дає можливості розслідувати порушення конвенцій і додатку 1. І далі вимагати видачі військових злочинців. (Збройний конфлікт є – злочинці є). Ба більше, СРСР взяв на себе зобов'язання беззаперечно виконувати положення документа, якщо друга сторона також їх виконує. Україна ратифікувала документ", – підкреслив експерт.

Водночас, зазначив Тишкевич, не виключений зворотний варіант – ескалація в українському чи будь-якому іншому напрямку. Тоді додатки до конвенції також виявляться "зайвими".

Інші публікації автора

Хіти тижня. "З фотошопом схожа на транса...": Популярна українська телеведуча неприємно здивувала шанувальників змінами в зовнішності (фотофакт)

четвер, 28 травень 2020, 17:00

Шанувальники просять Лесю нічого не міняти в зовнішності. Леся навіть опрацювала своє фото в спеціальній програмі, щоб показати шанувальникам, «як це буде» після втручання хірурга.Шанувальникам варіант «після» не сподобався, вони просять Лесю нічого не...

Хіти тижня. Господині на замітку: Пиріг з яблуком або ягодами в мультиварці (відео)

четвер, 28 травень 2020, 14:00

Простий рецепт смачного частування до чаю. Хочете приготувати щось смачне до чаю або кави, але не любите при цьому витрачати велику кількість часу на випічку? Нічого страшного, адже ароматний пиріг можна приготувати дуже швидко, використовуючи мультива...