Путін іде з Донбасу? - Експерт помітив важливий сигнал

Вихід РФ із договірної бази з додатків до конвенцій 1949 року може свідчити про швидке виведення її військ із Донбасу та припинення війни.

Таку думку висловив білоруський аналітик, експерт Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевич на Facebook, передають Патріоти України.

Він додав, що це дуже важливий і серйозний крок, адже далі настане зміна політики Росії. "Додаток 1 формалізує не тільки гарантії дотримання прав цивільного населення. Це ще й про ставлення до військовополонених, гарантії для медиків щодо збереження життєво важливої інфраструктури на окупованих територіях. Але найголовніше – це про безумовне співробітництво стосовно кримінального переслідування й видачі військових злочинців", – зазначив Тишкевич.

За його словами, у випадку з Україною це може бути, наприклад, вихід із Донбасу. "У такому разі перехід території під контроль навіть міжнародних сил дає можливості розслідувати порушення конвенцій і додатку 1. І далі вимагати видачі військових злочинців. (Збройний конфлікт є – злочинці є). Ба більше, СРСР взяв на себе зобов'язання беззаперечно виконувати положення документа, якщо друга сторона також їх виконує. Україна ратифікувала документ", – підкреслив експерт.

Водночас, зазначив Тишкевич, не виключений зворотний варіант – ескалація в українському чи будь-якому іншому напрямку. Тоді додатки до конвенції також виявляться "зайвими".

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Воліють білих, а не смаглявих...": Письменниця розкрила нахабні і цинічні плани Німеччини на Україну

вівторок, 12 листопад 2019, 11:00

Війна за українські "трудові резерви" йде на всіх фронтах... Німеччина має потребу в Україні як кваліфікованій білій робочій силі, оскільки населення держави до 2030 року скоротиться на 10 млн осіб. Про це заявив один із високопоставлених німецьких чин...

Будьте здорові! ТОП-5 варіантів смачних і корисних сніданків від тренера "Зважених і щасливих"

вівторок, 12 листопад 2019, 9:17

Сніданок повинен бути обов'язково. І він повинен бути щільним. "Овощи - это витамины и аминокислоты, которые необходимы для качественной работы организма и пищеварения. Не стесняйтесь, кушайте их много. Салат на быструю руку: шпинат (повышает сексуальн...