Путін, Лукашенко, Трамп та інші: Стали відомі лауреати Шнобелівської премії в галузі медицини

Нагородою в цьому році є склеєний з аркушів паперу куб і копія зімбабвійської банкноти в 10 трлн місцевих доларів.

У Гарварді відбулася церемонія вручення Шнобелівської премії. Нею були нагороджені зокрема Володимир Путін, Дональд Трамп і Олександр Лукашенко. Трансляцію вів оргкомітет премії, передають Патріоти України.

Відзначається, що дані лідери отримали «нагороди» за те, що в період пандемії нібито впливали на світ «більше, ніж вчені і лікарі». Разом з ними такої «честі» удостоїлися ще п'ять лідерів.

«Премія в області медичної освіти присуджена лідерам Бразилії, Великобританії, Індії, Мексики, Білорусі, США, Туреччини, Росії, і Туркменії за використання пандемії коронавируса для того, щоб навчити світ того, що політики можуть сильніше впливати на життя і смерть, ніж вчені і лікарі», - сказав засновник «Шнобеля» Марк Абрахамс.

Нагородою в цьому році є склеєний з аркушів паперу куб і копія зімбабвійської банкноти в 10 трлн місцевих доларів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пандемія коронавірусу: В мережі показали російський морг, завалений трупами померлих (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:24

Мішки з тілами пацієнтів, які померли від COVID-19, лежать не тільки на столах в холодильній камері і на ліжках, а й на підлозі в коридорі. "Работник показал, как морге мешки с телами пациентов, умерших от COVID-19, лежат не только на столах в холодиль...

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...