"Путін, введи!": Журналістка нагадала кремлівським пропаганд*нам, чому "раптово" помер Чуркін (відео)

Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін, який раптово помер 20 лютого 2017 року, першим повідомив про лист українського екс-президента Віктора Януковича голові РФ Володимиру Путіну з проханням ввести війська в Україну.

Віталій Чуркін демонструє лист Януковича на засіданні Радбезу ООН в 2014 році

Про це нагадала російським пропагандистам, які доводять, що ніякого документа не існувало, українська журналістка Яніна Соколова, передають Патріоти України.

"Ну що, попався, гупік у кімоно (Володимир Соловйов. – ред.)? Як це ніде немає, як це не звертався? А, у тебе ж 2-секундна риб'яча пам'ять! Так я нагадаю: ваш представник в ООН Чуркін сам заявив про це на Радбезі і надав звернення Януковича! Але якось дивно вийшло: Чуркін несподівано помер, а документ зник. Як то кажуть: немає Чуркіна — немає проблеми, якщо трохи перефразувати вашого "великого" усцятого перед смертю вождя", — сказала вона.

Соколова згадала про цей красномовний епізод після нещодавнього екстреного засідання Радбезу ООН, присвяченого роздачі паспортів РФ на території тимчасово окупованого Донбасу. На ньому російський представник Василь Небензя по-хамському виступив і заявив, що Росія нібито не втручається у внутрішні справи України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Українці можуть втратити право на вищу освіту", - ЗМІ

середа, 13 листопад 2019, 1:00

Новим законопроектом пропонується при поновленні чи переведенні до іншого університету повторно здавати ЗНО. "Понад 300 тисяч українців можуть втратити право на вищу освіту через нові правила, які хочуть ввести в Міністерстві освіти і науки. Правила бу...

З архіву ПУ. Скинути ядерну бомбу на вулкан: У Росії вигадали, як влаштувати пекельну помсту США

вівторок, 12 листопад 2019, 20:30

На думку експерта, якщо нанести удар по Йєллоустону і тихоокеанським розломам, «США і вся транснаціональна еліта будуть знищені». Президент Академії геополітичних проблем доктор військових наук Костянтин Сівков запропонував російській владі «оригінальн...