Путін з Гундяєвим нервово курять у стороні: Російська співачка-сепаратистка пояснила причини агресивних дій РФ у світі (відео)

Відома російська співачка Чичеріна назвала Росію «святою Руссю» і заявила, що росіяни своєю агресією проти інших держав «захищають Господа».

Відео інтерв'ю, яке Чичеріна дала пропагандистського телеканалу, вже встигло викликати хвилю обурення і сміху в мережі, передають Патріоти України.

«Русских всего два процента на Земле и мы владеем большей частью суши. Мы охраняем ее от того, чтобы наших китов не порубили, чтобы все наши недра не выпотрошили и не проели, как они там… чем они там занимаются… Русь — это святая рать вообще, она здесь на Земле для того, чтобы противостоять злу, чтобы зло не победило добро! В целом справляемся! Мы защищаем Господа, веру! Защитники веры!» — заявила співачка в інтерв'ю.

«Когда упала с самосвала и тормозила головой: певица потом Чичерина совсем головой двинулась, полный неадекват!!!» — написав користувач Мід Роіссі в Twitter, який опублікував відео.

«Это очередное напоминание о том, что наркотики — это не очень хорошо для мозга! Маше Захаровой тоже стоит об этом не забывать!» — написав один з користувачів в коментарях до посту.

«Между росией и Русью, так же много общего как у гонорара и гонореи», — звернув увагу інший коментатор поста.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...