"Путіну Білорусь обходиться дорожче, ніж утримання окупаційних режимів на Донбасі", - Ландсбергіс

Литовський міністр висловився за посилення тиску на Білорусь, заявляючи про необхідність допомогти народу країни.

Російська влада на чолі з президентом Володимиром Путіним через санкції щодо Білорусі несе більші витрати на Мінськ, ніж на утримання окупаційних режимів на Донбасі. Таку думку висловив глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Санкції діють, економіка в поганій формі, вона фактично в руїнах. І нести цей тягар тепер повинен президент Росії Путін, адже саме він видає Мінську кредити, коли той в них потребує. До речі, Лукашенко і Путін зустрічалися на цьому тижні в Сочі. Проблема стає все більше. Одна справа для Путіна - фінансувати окуповані території на сході України, і зовсім інша - 10-мільйонну країну, яка не може сама себе підтримувати через санкції і режим, що розпадається. І Лукашенко не пропонує ніякого рішення проблеми. Він сховався в бункер, живе в замку і ходить всюди з автоматом Калашникова. Так не можна управляти країною - думаю, це очевидно і для росіян", - сказав Ландсбергіс.
Литовський міністр висловився за посилення тиску на Білорусь, заявляючи про необхідність допомогти народу країни. "Хтось надав притулок опозиції, яка була змушена виїхати. Зокрема, це відбувається в Вільнюсі. Мова також про правосуддя. Офіс генерального прокурора Литви відкрив справу проти білоруської поліції. Ми зробили це за заявою одного з тих білорусів, хто змушений був бігти з Білорусі після того, як сам пережив катування з боку білоруських силовиків. Я вважаю, що інші країни повинні зробити те ж саме - запропонувати допомогу своїх систем правосуддя для тих білорусів, які змушені виїхати. Адже, можливо, це займе якийсь час, поки правосуддя запанує в самій Білорусі", - зазначив він.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.