Пильне око поліцая безпомилково розгледіло "терориста": Найстаршому із затриманих у Мінську - 73 роки. Він педагог, старого схопили прямо біля школи

Його затримали разом із донькою, зятем та онуком, присудили 25 діб арешту і випустили через 5 днів.

Василь Павлович Юферев у день виборів підійшов до розташованої в школі виборчої дільниці, щоб дочекатися протоколу і дізнатися, хто переміг, передають Патріоти України з посиланням на TUT.by.

Увечері 9 серпня Василь Юферев і його рідні вирішили прогулятися, а заодно підійти до середньої школи № 86 Мінська і разом з іще приблизно 20 людьми дочекатися протоколу, щоб дізнатися, хто з кандидатів у президенти переміг на їхній дільниці.

"Вони пішли десь після восьмої, а коли я дзвонила в 20:48, усі їхні телефони вже не відповідали. Тобто їх уже забрали", - відновлює події того вечора Ольга Дементіївна, дружина Юферева.

Як їй потім розповіли свідки, майже всіх, хто там був, забрали силовики.

Жанна, яка познайомилася з донькою Василя Павловича вже в камері, розповідає про події того вечора. За словами дочки Юферева, коли вони були біля виборчої дільниці, приїхали силовики, стали хапати людей, у тому числі її батька, вона не могла їх покинути, просила відпустити, за що й опинилася в автозаку разом з іншими. Із родини Юферева від силовиків зміг втекти тільки один з онуків.

"Онук Ярослав, якому виповнилося 18 років - він голосував уперше - мабуть, схопився за діда, бо знав, що дід бігти не може. Онук, який залишився, розповідав мені: "Мамі говорили: "Відійдіть". А вона схопилася за племінника і каже: "Дайте мені дитину забрати. За що ви його хапаєте? Ми ж нічого не робимо!". Тоді і її забрали", - каже Ольга Дементіївна.

"Ми чекали, що через 3-5 годин їх випустять. Мені казали: "Не хвилюйся ти так, вони ж ні в чому не винні. Їх відпустять". Але ні через три, ні через п'ять годин їх не було. Думали, може, вранці", - додає вона.

Юфереву-старшому, його зятю та онукові дали 25 діб, а дочці - 10. На свободу їх випустили через 5 днів ув'язнення, 14 серпня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...

На мільйонному хабарі затримали столичного нотаріуса (фото)

субота, 5 грудень 2020, 14:18

Загальна сума мзди в еквіваленті національної валюти - майже 1 млн 200 тис. грн. Нацполіція затримала нотаріуса Київського міського округу на мільйонному хабарі. Гроші нотаріус і посередник вимагали за сприяння в безперешкодній державній реєстрації пра...