"Пир во время чумы": У розпал пандемії Білорусь готується до суботника і параду 9 травня (фото)

У містах Мінськ і Вітебськ, Білорусь, медиків, в напружений час боротьби з коронавірусом, примушують брати участь в суботнику, або здати певну суму грошей від колективу.

Медики розповіли, що в залежності від кваліфікації медпрацівників, з них вимагають різну суму, щоб "відкупитися" від участі в суботнику, передають Патріоти України з посиланням на видання "Наша Нива".

"Думав, що в цьому році хоч обійдеться, але зі лікарів по 5 рублів, з медсестри 3, з санітарки 1 рубль. Мені соромно, що таке відбувається в моїй країні, я не розумію, навіщо ми здаємо гроші. Так само важко знайти логіку в прибиранні території медиками - навіщо тоді містити адміністративно-господарську частину лікарні ...", - обурився лікар Вітебської обласної лікарні.

Крім того в країні готуються до проведення параду на 9 травня. Так, в центрі Мінська відбулася репетиція роти почесної варти.Учасники параду без масок і, само собою, не дотримуються соціальної дистанції.

Планується провести ще кілька репетицій параду.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...