"Писец какой-то", або Бровоносець-2: На Росії підрахували вік путінського політбюро, де наймолодший Медведєв-Горбачов

Найближчі члени команди Путіна швидко старіють.

Користувачі мережі підрахували, скільки буде кожному з найбільших російських чиновників в 2024 році до моменту закінчення 4-го президентського терміну Путіна, передають Патріоти України.

При цьому з'ясувалася разюча інформація: більшості з чиновників команди Путіна буде вже за 70 років. "Але ж команда Путіна після закінчення 4-го терміну в 2024 році нагадувати старців Політбюро Брежнєва", - пише автор публікації.

"Таке відбувається, коли немає змінюваності влади. Це не народ, а набрід, раз дика природа вступає в свої права і змінює владу диким же чином - через страту старінням". "Чому дивуватися? Це ж совки, це і є політбюро, вони сформувалися в тій системі, у них і мізки по-іншому працювати не можуть в принципі. Вони минуле, яке стопорить країну", - пишуть росіяни.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...