"Писец какой-то", або Бровоносець-2: На Росії підрахували вік путінського політбюро, де наймолодший Медведєв-Горбачов

Найближчі члени команди Путіна швидко старіють.

Користувачі мережі підрахували, скільки буде кожному з найбільших російських чиновників в 2024 році до моменту закінчення 4-го президентського терміну Путіна, передають Патріоти України.

При цьому з'ясувалася разюча інформація: більшості з чиновників команди Путіна буде вже за 70 років. "Але ж команда Путіна після закінчення 4-го терміну в 2024 році нагадувати старців Політбюро Брежнєва", - пише автор публікації.

"Таке відбувається, коли немає змінюваності влади. Це не народ, а набрід, раз дика природа вступає в свої права і змінює владу диким же чином - через страту старінням". "Чому дивуватися? Це ж совки, це і є політбюро, вони сформувалися в тій системі, у них і мізки по-іншому працювати не можуть в принципі. Вони минуле, яке стопорить країну", - пишуть росіяни.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Затамувати подих на хвилину: Європейські науковці з'ясували, як довго коронавірус "живе" в ліфті

субота, 26 вересень 2020, 10:24

Дослідники провели серію експериментів у лікарняному ліфті. Експерти з Амстердамського університету з'ясували, що заражені коронавірусом частки "живуть" усередині ліфта до пів години після того, як інфікована людина кашляла або розмовляла в ньому, пере...

Трагедія в Чугуєві: З'явилися імена і фото загиблих військових з АН-26 ЗСУ, що розбився

субота, 26 вересень 2020, 10:12

На фотографіях зазначено, що влітаку летіли курсанти 133 групи льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Телеграм-канал "Труха" оприлюднив список летілих в АН-26. Як пише МГ "Об'єктив", список написа...