"Не до нас. Ми не політики": Білоруські опозиціонери відмовилися відповідати на запитання про Крим

Опозиціонери зазначили, що Координаційна рада займається, перш за все, внутрішнім порядком Білорусі.

Антон Родненков та Іван Кравцов

Члени Координаційної ради Білорусі Антон Родненков та Іван Кравцов, відмовилися відповідати на питання про анексію українського Криму Росією, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Родненков ухилився від відповіді на питання про статус окупованого півострова. "Ми тут знаходимося як представники Координаційної ради. Навіть якщо я скажу, що думаю, це буде сприйнято як позиція когось, хто знаходиться в Координаційній раді. Ми бачимо раду як стіл, за який можуть сісти абсолютно різні сили. У ньому є різні політичні партії, які між собою не мають єдиної думки з приводу того ж Криму", - сказав він.

Також Родненков відмовився висловлювати свою особисту думку з даного питання пославшись на те, що вона так чи інакше буде сприйнята як думка Координаційної ради.

Своєю чергою, Кравцов здивувався подібному питанню, зазначивши, що Координаційна рада займається, перш за все, внутрішнім порядком Білорусі. "Я теж утримаюсь від коментарів з цього питання, тому що я навіть не знаю, як це співвідноситься з тематикою нашої роботи і з тим, що відбувається. Останні три місяці ми суперсконцентровані на тому, що відбувається в Білорусі", - сказав він.

Родненков також уточнив, що питання про Крим не до них, оскільки вони не політики. "Справа в тому, що це питання не зовсім до нас. Світлана Тихановська висловлювала свою думку з приводу Криму, Віктор Бабарико висловлювався, Валерій Цепкало, очевидно, теж. Вони політики, вони борються за владу, претендують на те, щоб керувати країною і вибудовувати, в тому числі, і зовнішньополітичні відносини. Координаційна рада цим не займається", - додав Родненков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...