"Не до нас. Ми не політики": Білоруські опозиціонери відмовилися відповідати на запитання про Крим

Опозиціонери зазначили, що Координаційна рада займається, перш за все, внутрішнім порядком Білорусі.

Антон Родненков та Іван Кравцов

Члени Координаційної ради Білорусі Антон Родненков та Іван Кравцов, відмовилися відповідати на питання про анексію українського Криму Росією, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Родненков ухилився від відповіді на питання про статус окупованого півострова. "Ми тут знаходимося як представники Координаційної ради. Навіть якщо я скажу, що думаю, це буде сприйнято як позиція когось, хто знаходиться в Координаційній раді. Ми бачимо раду як стіл, за який можуть сісти абсолютно різні сили. У ньому є різні політичні партії, які між собою не мають єдиної думки з приводу того ж Криму", - сказав він.

Також Родненков відмовився висловлювати свою особисту думку з даного питання пославшись на те, що вона так чи інакше буде сприйнята як думка Координаційної ради.

Своєю чергою, Кравцов здивувався подібному питанню, зазначивши, що Координаційна рада займається, перш за все, внутрішнім порядком Білорусі. "Я теж утримаюсь від коментарів з цього питання, тому що я навіть не знаю, як це співвідноситься з тематикою нашої роботи і з тим, що відбувається. Останні три місяці ми суперсконцентровані на тому, що відбувається в Білорусі", - сказав він.

Родненков також уточнив, що питання про Крим не до них, оскільки вони не політики. "Справа в тому, що це питання не зовсім до нас. Світлана Тихановська висловлювала свою думку з приводу Криму, Віктор Бабарико висловлювався, Валерій Цепкало, очевидно, теж. Вони політики, вони борються за владу, претендують на те, щоб керувати країною і вибудовувати, в тому числі, і зовнішньополітичні відносини. Координаційна рада цим не займається", - додав Родненков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...