Реалії скреп: Донецький блогер розкрив "секрети" одного з "націоналізованих" заводів Донецька

З початку бойових дій російські терористи почали ремонтувати там військову техніку.

У непідконтрольному Україні Донецьку повністю занепав розташований в Кіровському районі міста на Боссе завод «Донецькгірмаш», який до війни належав до холдингу українського бізнесмена Ріната Ахметова. Про це повідомляє донецький блогер «Злісний Укр», передають Патріоти України.

З початку бойових дій члени НВФ почали ремонтувати там військову техніку. Крім того, завод неодноразово потрапляв під обстріл. Блогер пише: «Попадання було багато по заводу, навіть в цеху - в 2015 навіть потрапили в цех, де виникла пожежа. Деякі замовлення заводу перепадали для віджатих шахт, робітники отримували на їжу копійки. Були часи, коли запустили збірку автобусів. Поки був живий Захарченко на заводі "збирали" російські пази, на які вішали нову назву Донбас. Після вбивства "глави" виробництво припинилося. Члени НВФ в 2020 році налагодили ремонт шахтного обладнання».

На сьогодні на підприємстві працює мінімум токарів, фрезерувальників та інших робітничих професій, які можуть виготовляти продукцію для місцевих шахт. Блогер пише: «НВФ зберігають там військову техніку в закритих цехах, куди не допускають робочих, це закрита територія для відвідування. Але зате один 8 цех заводу - це механічний, де проводять ремонт важкої техніки. Так що, поки звільнять Донецьк, завод втратить сутність свою як заводу».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пандемія коронавірусу: В мережі показали російський морг, завалений трупами померлих (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:24

Мішки з тілами пацієнтів, які померли від COVID-19, лежать не тільки на столах в холодильній камері і на ліжках, а й на підлозі в коридорі. "Работник показал, как морге мешки с телами пациентов, умерших от COVID-19, лежат не только на столах в холодиль...

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...