У вівторок, 5 травня, в Омську за власним бажанням звільнився головний лікар міськлікарні № 1 Георгій Соболєв. Напередодні працівники цієї медустанови стояли в довгій черзі, щоб перевіритися на предмет можливого зараження COVID-19. Про це повідомляє «Медуза», передають Патріоти України.За словами міністра охорони здоров'я області Ірини Солдатової, Соболєв не прийняв необхідних заходів епідемічної безпеки і «не зміг уберегти свій колектив».
Вчора лікарня була закрита на карантин терміном на два тижні. Причина - спалах коронавіруса. Причому в приміщенні залишилися 417 хворих та медпрацівників. Увечері медикам і їх родичам сказали здати тести. В результаті люди вишикувалися в чергу без дотримання необхідної дистанції. У черзі перебували і жінки, і діти.Все це тривало не менше години. До того моменту, коли керівництво лікарні пустило всіх в будівлю. У МОЗ стверджують, що це вони втрутилися в ситуацію, побачивши повідомлення в ЗМІ, виїхали на місце і збудували людей інакше, і «за 10-15 хвилин проблема була знята». За словами Солдатової, даний випадок «не входить ні в які рамки».
Перший випадок реєстрації захворювання коронавірусомв лікарні був зафіксований у співробітниці клініки 3 травня. В даний час заражених вже 16 осіб: 4 лікарів та 12 працівників молодшої та середньої ланок. Вони всі працювали в пульмонологічному відділенні. 15 його пацієнтів також заразилися. Їх і декількох медпрацівників госпіталізовано в іншу клініку. Відділення пульмонології продезінфікували.
Уже протестовані 70% персоналу лікарні. Результат негативний.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...