Реалії скреп: На Росії жінку, яка вигулювала дитину на "повідку", закидали камінням (відео)

Жінка пояснила, що на вулицю вийшла також із дідусем, у якого важка форма хвороби Альцгеймера. Вона не може кинути його, якщо дитина почне тікати, а у сина, якому скоро виповниться 8 років, низькофункціональний аутизм.

У Кургані (РФ) влаштували цькування жінці, яка гуляла на вулиці з дитиною, хворою на аутизм, з браслетом безпеки. Відео прогулянки з "повідком" потрапило в мережу, після чого користувачі почали писати росіянці гнівні повідомлення, а деякі місцеві жителі – кидати їй услід каміння, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Як розповіла героїня відео Варвара Пономарьова, такий спосіб прогулянки – єдиний можливий для її 7-річного сина у зв'язку зі станом його здоров'я.

"Після публікації відео почалися дикі перепости... У мене вже кидали каміння, коли ми гуляли на вулиці. Слава богу, не потрапили ні в сина, ні в дідуся – прилетіло мені в ногу, під коліно. Я обернулася, але куди я там побіжу махати руками і з'ясовувати, хто це зробив, коли у мене два інваліди на руках?" – розповіла Пономарьова.

Вона пояснила, що на вулицю вийшла також із дідусем, у якого важка форма хвороби Альцгеймера. Вона не може кинути його, якщо дитина почне тікати, а у сина, якому скоро виповниться 8 років, низькофункціональний аутизм.

"Він невербальний: ніколи не говорив і, боюся, вже не заговорить і не розуміє звернену мову. Йому марно кричати: "Стояти! Не рухатися!" Причому, коли я так кричу на вулиці, люди чують тільки наказову інтонацію. І він теж чує інтонацію, він не розуміє слова. З боку це, можливо, так і виглядає: мати веде дитину незрозуміло на чому, ще й гаркає на неї", – сказала жінка.

Вона поскаржилася, що люди звинувачують її в знущаннях над дитиною. Так, за один вечір, за словами жінки, її зупинили п'ять осіб.

"Вони цікавилися, навіщо я так роблю: "вожу дитину на ланцюгу". Це слово звучало. І молода жінка, яка дивилася на цей браслет безпеки, мені заявила: "У вас інше щось було на тому відео, я прямо ланцюжок бачила!.." А те, що це повідок безпеки – правильніше "браслет безпеки" – ніхто не чує", – наголосила Пономарьова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

На межі Третьої світової: Ядерні помилки, які могли знищити Землю

четвер, 24 вересень 2020, 7:24

Деякі історики вважають, що подібні ситуації несли загрозу життю на Землі, оскільки, на їхню думку, світ перебував на порозі глобальної ядерної війни. Не один десяток разів людство опинялося під загрозою помилково завданого ядерного удару. Так, зокрема...

Зірки говорять: Три знаки Зодіаку, які "народилися в сорочці"

четвер, 24 вересень 2020, 7:10

Їм протегують небеса... Існують знаки Зодіаку, які "народилися в сорочці". Їм всіляко допомагають Вищі сили не зробити дурниць і жити далі всупереч всім невдачам і негараздам на шляху. В особистому житті, як і з фінансами, все буде стабільно, астрологи...