Реалії скреп: На Росії знищили доісторичну пам'ятку

Мегалітичний комплекс у Вільхівці називали "російським Стоухенджем".

У Ленінградській області РФ зруйнували мегалітичний комплекс в с.Вільхівка Приозерского р-ну. Слідчий комітет по Ленінградській обл. розпочав розслідування обставин руйнування, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

З 2018 року по травень 2020 року на будівельних роботах був знищений мегаліт відомий як "Культовий камінь Вільхівка-24". Також пошкодили об'єкт "Кам'яні купи Вільхівка -15".

Мегалітичний комплекс у Вільхівці називали "російським Стоухенджем". Там знайшли дев'ять каменів-чашечників і ритуальні кам'яні насипи.

На місці об'єктів почали будувати торговий центр.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...