Після того, як історія стала публічною, видачу пайків призупинили.

Батькам дітей-інвалідів та малозабезпеченим в Піткяранту (Карелія) на два тижні видали пайок, що складається з 5 картоплин, 2 сосисок, шматка маргарину, півкіла цукрового піску і кілограма борошна. Фотографію продуктового набору опублікував паблік "Нетипова Піткяранта" у "ВКонтакте", передають Патріоти України.
Як повідомив карельський журналіст Валерій Поташов, після того, як історія стала публічною, видачу пайків призупинили. Набори видавалися з розрахунку 56 рублів в день на одну дитину - таку суму з бюджету республіки вважали за потрібне витратити на харчування дітей з обмеженими можливостями здоров'я.
У багатьох регіонах витрати на харчування школярів, яких в школах годували безкоштовно, компенсують батькам на час вимушеного переходу на дистанційне навчання. Склад і вартість наборів при цьому різняться.
Так, в Петербурзі батькам школярів видають на два тижні кіло макаронів, 2 літри молока, 1,8 літра соняшникової олії, 2 банки консервів, 3 кг крупи, 50 пакетиків чаю, 2 літри соку, печиво і шоколад, вартість харчування там становить 167 рублів в день.
В Уфі складу пайка аналогічний, але обсяг залежить від категорії, до якої віднесено школяр: дітям-інвалідам з 1 по 4 клас видається сухпайок за 120 рублів, з 5 по 11 клас - за 130 рублів. Дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей в початковій школі годують на 55 рублів в день, а з 5 по 11 клас - на 60 рублів.
У Бурятії дітям вирішено давати борошно, локшину і консерви з розрахунку 300 рублів на тиждень. У Мурманську вартість шкільного харчування на один день становить 122 рубля, однак пайки, передбачені постановою регіонального уряду, поки тільки обіцяють. У Єкатеринбурзі їх не видають взагалі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...